Держпідприємництву доручено розробити план практичних дій на наступний рік для подальшого посилення позицій України

опубліковано 25 жовт. 2012 р., 00:53 Столичний діловий портал
Під час чергового засідання Уряду Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Держпідприємництву України разом із Мінекономіки та Мінфіном проаналізувати висновки та зауваження рейтингу Doing Business-2013 і запропонувати план практичних дій на наступний рік. Важливо знайти необхідні рішення для подальшого посилення позицій України.

Нагадаємо, звіт Світового банку і Міжнародної фінансової корпорації Doing Business-2013, відмітив прогрес України щодо умов ведення малого і середнього бізнесу. Наша держава піднялась одразу на 15 сходинок.

Микола Азаров наголосив: «Насправді найбільше зростання рейтингу України – аж на 66 позицій, на 50-е місце в світі - відбулось саме за показником «простота започаткування бізнесу». А друга найвища оцінка – покращення рейтингу на 18 позицій -  саме за позитивні зрушення у сфері оподаткування. Рейтинг Світового банку поставив Україну в ряд трійки країн-лідерів, які здійснили найбільш помітні та ефективні реформи у своїй економіці». Разом з тим, Голова Уряду відмітив, що мистецтво управління полягає саме в тому, щоб вчасно оцінити тенденції, посилити сильні сторони і послабити ризики.

Comments