Держпідприємництво відстоює права відвідувачів закладів громадського харчування

опубліковано 2 серп. 2012 р., 00:10 Столичний діловий портал
31 липня 2012 р. в Держпідприємництві відбулась робоча нарада щодо удосконалення порядку закупівлі закладами громадського харчування тваринницької продукції та безпеки здоров’я громадян.

 В нараді взяли участь представники зацікавлених центральних органів виконавчої влади, зокрема: Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби та Державної санітарно-епідеміологічної служби. Були присутні також представники виробників м’ясної продукції та закладів ресторанного господарства, зокрема компанія «Комплекс Агромакс» (ТМ «Гаврилівські курчата») та мережа закладів ресторанного господарства «Мировая карта».

 В ході наради обговорювалось обов’язкове забезпечення закладами громадського харчування та ресторанного господарства документального підтвердження походження та якості м’ясної сировини.

 Також піднімалось питання щодо безумовного дотримання суб’єктами господарювання необхідності проходження персоналом медичних оглядів та недопущення до роботи з продуктами харчування працівників з підробленими медичними довідками.

 За результатами наради Держпідприємництвом буде направлено лист-звернення до Кабінету Міністрів України з пропозиціями щодо удосконалення порядку закупівлі закладами громадського харчування тваринницької продукції та покращенні роботи на користь громадян.

Держпідприємництво

Comments