Держпідприємництво опрацьовує можливість впровадження нових механізмів спрощеного доступу малого та середнього бізнесу до фінансово-кредитних ресурсів

опубліковано 20 бер. 2014 р., 23:42 Столичний діловий портал

Кредитування МСП
Задоволення потреб малого та середнього бізнесу у вигідних кредитно-фінансових ресурсах та спрощення доступу малого і середнього підприємництва (далі – МСП) до таких ресурсів є вкрай важливим аспектом діяльності держави, спрямованої на розвиток та підтримку малого і середнього підприємництва.

Окрім існуючих ефективних механізмів кредитування МСП постає потреба в пошуку та впровадженні нових можливостей для зазначених суб’єктів підприємництва.

Цікавим в цьому аспекті є досвід Японії, де для МСП запроваджено систему кредитного гарантування та страхування, яка істотно зменшує ризики комерційних банків при наданні кредитних коштів суб’єктам малого та середнього підприємництва, є дієвим інструментом, що спрощує доступ МСП до фінансово-кредитних ресурсів.

На даний час Держпідприємництвом України опрацьовуються питання можливості впровадження в Україні системи кредитного гарантування та кредитного страхування для малого і середнього підприємництва, яка може стати додатковим джерелом надходження капіталу в економіку України.

Comments