Держпідприємництва підтримує скорочення кількості дозвільних документів

опубліковано 24 лип. 2012 р., 23:20 Столичний діловий портал   [ оновлено 24 лип. 2012 р., 23:23 ]

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва очікує, що до кінця липня до Кабінету Міністрів надійде проект постанови про подальше скорочення кількості дозвільних документів.

Про це у вівторок на брифінгу заявив голова Держпідприємництва Михайло Бродський, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розробило проект з метою спрощення дозвільної системи та впорядкування видів господарської діяльності, які можуть здійснюватися за декларативним принципом. Із 95 пунктів у переліку документів дозвільного характеру пропонується лишити 37 видів діяльності, які потребують спеціального дозволу", - зазначив Бродський.

За словами голови Держпідприємництва, при підготовці цього законопроекту до уваги бралися такі підстави, як дублювання дозвільних документів та об'єктів, на які вони видаються, зайве регулювання господарської діяльності, види діяльності, для здійснення яких отримуються дозвільні документи, не містять ризиків і загроз здоров'ю населення тощо.

"Згідно з цим проектом постанови 60% підприємств матимуть дозвіл працювати без додаткових дозвільних документів, а свою дільність зможуть провадити на підставі подання декларації, яка підтверджує відповідність законодавству матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання", - пояснив Бродський.

Укрінформ

Comments