Держнауки та Ukrainian Development Partners домовилися про співробітництво в створенні інноваційного парку "Біонік Хілл"

опубліковано 15 черв. 2012 р., 00:07 Столичний діловий портал
Державне агентство з питань науки, інформації та автоматизації й інвестиційно-девелоперська компанія Ukrainian Development Partners (UDP, Київ) домовилися про співробітництво в реалізації парку інформаційних та інших високих технологій в галузі енергоефективності й енергозбереження, біотехнологій і фармацевтики "Біонік Хілл". Про це повідомляє УНН.

 "8 червня 2012 Держнауки і компанія UDP підписали двосторонній меморандум про співробітництво у створенні інноваційного парку "Біонік Хілл", — зазначено в повідомленні агентства.

З боку Держнауки меморандум підписав його голова Володимир Семиноженко, з боку компанії UDP — генеральний директор Валерій Кодецький.

Відповідно до повідомлення, Держнауки забезпечуватиме бюджетне фінансування окремих складників інноваційного парку "Біонік Хілл".

"Планується, що обсяг експорту високотехнологічної продукції з високою доданою вартістю становитиме до 700 млн доларів на рік. Ми також готові всебічно сприяти залученню високотехнологічних компаній до участі в проекті та формуванню позитивного міжнародного іміджу інноваційного парку", — цитують у повідомленні слова Семиноженка.

Компанія UDP, як ініціатор цього проекту, забезпечить будівництво й експлуатацію об'єктів на території інноваційного парку "Біонік Хілл", а також комплексне управління та розвиток об'єкта.

Як повідомляло агентство, 29 березня на Київському інвестиційному форумі компанія UDP підписала меморандум з Київською міською державною адміністрацією про реалізацію проекту "Біонік Хілл".

Інноваційний парк планують побудувати у Святошинському районі на ділянці площею близько 147 га.

Орієнтовна вартість проекту створення парку становить 8 млрд гривень.

Хрещатик

Comments