Держава розробить програму підтримки виробництва м'яса індиків

опубліковано 2 серп. 2012 р., 23:35 Столичний діловий портал
Міністерство має забезпечити підтримку розвитку індиківництва. Про це сьогодні під час робочої поїздки у Чернівецьку область повідомив Микола Присяжнюк. Відповідну програму наразі розробляють у Міністерстві аграрної політики та продовольства. Це дозволить збільшити обсяги внутрішнього споживання цього м’яса та вийти на зовнішні ринки.

  «Сьогодні необхідно пропагувати культуру споживання індичатини, оскільки вона дуже корисна. У світі динамічно нарощуються темпи виробництва м’яса індика. Україна також має перспективи у цій галузі та планує забезпечити внутрішній ринок цим м’ясом, а також вийти на зовнішні ринки», - зазначив Міністр.

  Микола Присяжнюк повідомив, що у Міністерстві вже обговорюється програма фінансової підтримки цієї галузі. Глава відомства повідомив, що Міністерство ініціювало виплату дотацій за вирощену голову або кілограм живої ваги з наступного року.

«Підтримка виробництва м’яса індиків дасть можливість вивести на великий ринок новий сегмент якісного м’яса. Також у цій галузі має працювати система кластерів, тобто молодняк, який через базове підприємство поставляється на більш дрібні, після вирощування буде надходити у забійний та переробний цехи цього ж великого базового підприємства. Це   дасть змогу малим підприємствам заощадити кошти на будівництві забійного та переробного цехів, водночас виробляючи якісну продукцію. Звичайно ж, до цього мають залучатися фермери, які будуть брати на дорощення індиків. Такий вид бізнесу дасть можливість отримувати високі прибутки», - зауважив Микола Присяжнюк.
Comments