Депутати прийняли Програму соціально-економічного розвитку Києва на 2012 рік

опубліковано 29 груд. 2011 р., 08:01 Столичний діловий портал

Київська міська рада прийняла Програму соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік. За це рішення проголосувало 89 депутатів.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Руслана Крамаренка, ця програма спрямована на підвищення ефективності управління майновими та земельними ресурсами міста, запровадження стратегічного та середньострокового планування, оптимізацію управління бюджетними ресурсами, впровадження програмно-цільового методу бюджетування, на створення сприятливого інвестиційного та підприємницького клімату і розвиток державно-приватного партнерства.

У проекті Програми на 2012 рік обсяг асигнувань з бюджету міста Києва на капітальні вкладення становить 858,6 млн. грн. Цей обсяг видатків не покриває загальної потреби в коштах на об'єкти капітального будівництва, яка була визначена структурними підрозділами міської адміністрації на рівні майже 9 млрд. грн. Разом з тим, Руслан Крамаренко зазначив, що місто очікує на отримання ряду субвенцій з державного бюджету для фінансування об’єктів міської інфраструктури.

«Пріоритетами програми капіталовкладень на 2012 рік ми визначили модернізацію інфраструктури ЖКГ, покращення транспортної інфраструктури, реформування соціальної сфери та забезпечення житлом. Отже, головним завданням наступного року визначено фінансування об’єктів, які мають вагомий соціальний ефект для всього міста», – пояснив він.

Прогнозні показники соціально-економічного розвитку на 2012 рік:

  • валової доданої вартості – на 6,2% (до 101 тис. грн. на душу населення);
  • промислового виробництва – на 6,5% до 48,5 млрд. грн.;
  • інвестицій в основний капітал – на 6,5% (до 11,2 тис. грн. в розрахунку на 1 особу);
  • прямих іноземних інвестицій – на 16,0% (до 28,7 млрд. дол. США. на кінець 2012 року);
  • експорту – на 6,5% (до 8,5 млрд. дол. США);
  • середньомісячної заробітної плати на 15% - до 4,6 тис.грн.

Веб-портал Київської міської влади

Comments