Депутати Київради не затвердили правила розміщення тимчасових споруд у столиці

опубліковано 21 лют. 2013 р., 23:13 Столичний діловий портал
Київрада не підтримала ініціативу КМДА затвердити правила розміщення тимчасових споруд у столиці. За відповідний проект рішення проголосувало лише 48 депутатів.

Без цього рішення немає підстав для сплати власниками МАФів пайової участі, а отже наразі всі тимчасові споруди в столиці стоять незаконно.

«На сьогоднішній день рішення не прийнято, і жоден МАФ не має юридичних підстав працювати. Ми будемо доопрацьовувати цей документ та виносити проект рішення «Про деякі питання розміщення тимчасових споруд» на наступне пленарне засідання. Крім того, протягом цього часу ми виконуватимемо приписи міліції, прокуратури, СБУ, якщо будуть відповідні звернення щодо неналежного розташування тимчасових споруд, та демонтувати ці МАФи», – зазначив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Столична влада планує й надалі демонтувати тимчасові споруди згідно із затвердженим графіком. Насамперед, це будуть малі архітектурні форми, що заважають виходу з метрополітену, перешкоджають проходу у підземних переходах та обмежують видимість для автомобілістів на перехрестях.

Нагадаємо, що винесений на розгляд Київради проект рішення мав врегулювати розташування МАФів до моменту затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд.

КМДА

Comments