ДЕЛЕГАТ НІМЕЦЬКОЇ ЕКОНОМІКИ: УКРАЇНСЬКІ КОМПАНІЇ ЗНАЙДУТЬ СВОЇ НІШІ НА РИНКАХ ЄС

опубліковано 25 бер. 2016 р., 23:57 Столичний діловий портал
http://zolochiv.org/delehat-nimetskoji-ekonomiky-ukrajinski-kompaniji-znajdut-svoji-nishi-na-rynkah-es/
Наприкінці літа, як очікується, розпочне роботу Німецько-українська торгово-промислова палата.
Про те, які очікування від новоствореної структури мають представники українського і німецького бізнесу – в інтерв’ю DW з делегатом німецької економіки в Україні Александром Маркусом.

Deutsche Welle: Сьогодні в Україні діє Делегація німецької економіки. Невдовзі їй на зміну прийде Німецько-українська торгово-промислова палата. Що зміниться?
Александр Маркус: Делегація – це представництво Німецької асоціації торгово-промислових палат. Ці делегації задумані як представництва у країнах, щодо яких вважається, що створювати членську організацію ще зарано. Але ми переконані, що настав час, щоб і німецькі, і українські компанії мали вплив на рішення, якої саме підтримки потребує зовнішньоекономічна діяльність двох країн. Тепер створені відповідні правові рамки.

Які компанії вже проявляють інтерес до членства в Німецько-українській торгово-промисловій палаті?
Ми відкриті для всіх підприємств і з України, і з Німеччини. І навіть з інших країн, якщо вони задіяні у німецько-українській торгівлі. Є, приміром, компанії з японським, французьким чи індійським капіталом, які здійснюють управління своїми підприємствами в Україні через Німеччину. Типовий приклад – компанія SE Bordnetze. Це підприємство у Тернополі з японським капіталом, яке виробляє автодеталі. Але їхній офіс розташований у німецькому місті Вольфсбург, звідти здійснюється управління українським підприємством. Таким чином SE Bordnetze -потенційний член Німецько-української торгово-промислової палати.

Comments