Делегація з Києва відвідала Мюнхен: міста-побратими обмінялися досвідом у галузі туризму

опубліковано 19 груд. 2012 р., 23:42 Столичний діловий портал
З 12 до 15 грудня представники Київської міської державної адміністрації відвідали місто-побратим Мюнхен (Федеративна Республіка Німеччина).

Візит був організований за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) для отримання європейського досвіду у сфері туризму на прикладі міста Мюнхен.

Під час перебування у Німеччині, представники київської делегації провели низку зустрічей з представниками міської влади міста Мюнхен – департаментом туризму, департаментом міжнародних відносин, транспортним департаментом. Сторони обговорювали питання підвищення туристичного потенціалу, іміджу міста, налагодження ефективної співпраці учасників туристичного ринку.

Зокрема, було проведено зустріч із керівником департаменту туризму Державного міністерства економіки, інфраструктури, транспорту та технологій Баварії паном Петером Хауером. Під час зустрічі обговорювались питання розвитку туризму регіонів, а також питання створення ефективного механізму співпраці влади та приватного сектору – організація туристичного альянсу, до складу якого входять усі учасники туристичного ринку у Мюнхені та представники місцевої влади для вирішення нагальних проблем та реалізації ефективних проектів.

У рамках поїздки представники КМДА провели зустрічі з безпосередніми керівниками проектів таких масштабних міських заходів, як фестиваль пива «Октоберфест» та різдвяний ярмарок у місті Мюнхен. Під час цих зустрічей піднімалися питання організації великих міських заходів, співпраці влади та приватних підприємців. На прикладі цих заходів німецька сторона продемонструвала ефективність взаємодії всіх підрозділів міської влади на користь розвитку туризму міста та підвищення його туристичної привабливості.

За підсумками робочого візиту сторонами було досягнуто домовленості щодо проведення спільних туристичних заходів як у Мюнхені, так і в Києві у 2013-2014 роках.

Comments