Бродський порівняв підприємницьку діяльність із роботою шахтарів

опубліковано 24 лип. 2012 р., 23:36 Столичний діловий портал
Щоб полегшити умови ведення бізнесу в Україні держава повинна повернутися до кредитування. Про це заявив  під час прес-конференції Голова Держпідприємництва Михайло Бродський: «Головна проблема - це відсутність кредитування бізнесу. І на наступний рік, я думаю, ми будемо серйозно брати участь в кредитуванні старт-апів, маленьких бізнес-проектів, які будуть прикладами для інших підприємців, як треба працювати».

 На це планують витратити 18 млн. грн. до кінця року і 200 млн. грн. закладено на  2013-й рік.

 У цьому ключі також велася співпраця із Мінсоцполітики та безпосередньо із Віце-прем'єр-міністром Сергієм Тігіпко. Голова Держпідприємництва вважає Закон «Про зайнятість населення» корисним для України, оскільки він несе у собі європейський досвід та базується на європейських цінностях. Зокрема, Голова Держслужби звернув увагу на необхідності створення нових робочих місць, перекваліфікуванні фахівців. «Я впевнений, що корупція, яка була в цьому фонді (при Державній службі зайнятості)  нарешті закінчилася. І люди відчують все ж таки ці гроші, які збирають з підприємців, щоб перекваліфіковувати тих зайвих працівників, які потрапили під скорочення. Адже головне завдання фонду зайнятості сприяння створення робочих місць, навчання, перекваліфікування робітників», - зазначив Михайло Бродський.

 Держпідприємництво планує також навчати підприємців у регіонах. Планується проведення курсів щодо започаткування, ведення, а також роз’яснення стосовно податкової системи.

Це все потрібно для того, щоб бізнес став легшим. За словами Голови Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, ведення бізнесу – справа не з легких. 

«Якщо говорити про ведення бізнесу, то це загалом надзвичайно складний та ризикований рід зайнятості у всьому світі. За ступенем ризику, я б його порівняв з роботою шахтарів. Єдине – шахтарі гинуть у шахтах, а бізнесмени – від після банкрутства». 

 Зокрема, посадовець зазначив, що з тисячі підприємств, які щоденно створюються в світі, виживає приблизно чверть. «Успіх супроводжує тих, хто працює чесно, відкрито, професійно, талановито. І передусім, коли відсутній ризик з боку держави» - наголосив він.

Держпідприємництво

Comments