Бізнесменам Кремнієвої долини презентовано проект інноваційного парку Bionic Hill

опубліковано 19 квіт. 2012 р., 04:22 Столичний діловий портал
У Києві розпочав роботу міжнародний інноваційний форум «Kyiv City Open Doors». Відкрив форум заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

Під час презентації можливостей української столиці для венчурних інвесторів Кремнієвої долини він зазначив, що на сьогодні Київ є національним центром підприємницької активності. Концентрація малих підприємств на 10 тисяч осіб у Києві становить 250 одиниць, а в середньому в Україні – лише 63 підприємства.

«Київ – своєрідний «селекційний центр» країни, адже щороку до столиці приїздять жити та працювати найкращі та найталановитіші мешканці регіонів. Сьогодні тут розташовані провідні вищі навчальні заклади та офіси міжнародних компаній, що приваблює амбітну молодь та дає нам можливість у конкуренції з іншими регіонами бути першими», – наголосив Руслан Крамаренко.

На його думку, проект інноваційного парку у Києві має бути успішним, адже протягом всіх років незалежності в Україні сформувався дуже потужний інтелектуальний потенціал і високі темпи зростання у сфері розробки програмної продукції – до 40% на рік. У рейтингу країн-розробників програмного забезпечення наша держава посідає 7-8 місце, а за деякими підрахунками – входить до п’ятірки.

«Сьогодні Київ проводить низку заходів для створення сприятливих умов розвитку цієї сфери. По-перше, запроваджується система електронного урядування з повною автоматизацією процесів та електронним документообігом. Це дасть нам змогу до мінімуму знизити людський фактор та можливу корупційну складову в усіх процесах та зменшить витрати часу та ресурсів. По-друге, галузь ІТ ми визначили пріоритетною у Києві та запроваджуємо проекти та міські програми, які дадуть змогу максимально розвиватись галузі. Уже зараз ми розробили низку програм із підтримки діяльності бізнес-інкубаторів та інноваційних парків, які сприятимуть розвитку галузі. За два роки у Києві з’явиться сучасний інноваційний парк, проте вже зараз потенціал українських стартаперів та ІТ-спеціалістів дає можливість говорити про швидкий розвиток цієї галузі у столиці. Ми бачимо себе ІТ-центром Східної Європи, і щоб довести це – підготували для вас насичену програму у наступні два дні», – сказав Руслан Крамаренко, звертаючись до венчурних інвесторів Кремнієвої долини.

Проект створення інноваційного парку BIONIC Hill викликав значний інтерес і був позитивно оцінений учасниками форуму, зокрема, і керівниками провідних міжнародних венчурних фондів.

«Оскільки рівень конкуренції між майданчиками для розвитку високих технологій в глобальному масштабі дуже високий, наше завдання – конвертувати цей інтерес у довіру і через взаємовигідне партнерство поетапно вибудувати інноваційну екосистему в парку високих технологій BIONIC Hill», – сказав віце-президент інноваційного парку BIONIC Hill Віктор Галасюк.

Нагадаємо, що 19-20 квітня 2012 РОКУ Київська міська державна адміністрація у партнерстві з інноваційним парком BIONIC Hill, компанією UDP та конкурсом «Інноваційний прорив» проводить Інноваційний форум «Kyiv City Open Doors». На презентацію проекту інноваційного парку BIONIC Hill та можливостей українських винахідників приїдуть 15 керівників зі списку 35 провідних венчурних фондів Кремнієвої долини. Інвесторам буде представлене road-show найкращих проектів за такими напрямками як IT, Mobile, Cloud Computing, SaaS, Games, Social Networking, альтернативні джерела енергії та біотехнології.

КМДА

Comments