7 та 8 листопада у Києві пройдуть Дні Відня

опубліковано 1 серп. 2012 р., 22:55 Столичний діловий портал
7 та 8 листопада 2012 року у Києві пройдуть Дні Відня. Цікаво, що цей захід відбудеться з нагоди відзначення 20-ї річниці з дня становлення побратимських відносин між Києвом та Віднем.

Про формат та організацію проведення Днів Відня говорили сьогодні під час робочої зустрічі керівництва міста з делегацією австрійської столиці, яку очолив посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Хайм.

Зокрема, учасники перемовин вирішили, що у рамках проведення заходів відбудеться низка протокольних зустрічей на рівні керівництва міст-побратимів, а також декілька мистецьких подій та виставок. Крім того, будуть організовані зустрічі туроператорів обох міст, презентації інвестиційних проектів у туристичній галузі та інше.

Але родзинкою Днів Відня у Києві стане проведення бізнес-форуму, де обговорюватимуться цікаві інвестиційні проекти, запропоновані для реалізації у Києві. У першу чергу, це стосується енергозберігаючої галузі, утилізації сміття, розвитку транспортної інфраструктури, туризму, будівництва та нерухомості, фінансового сектору. Саме ці напрямки найбільше наразі цікавлять представників віденського муніципалітету.

Крім того, з боку австрійської сторони прозвучало побажання ознайомитись із підготовкою та проведенням у Києві ЄВРО 2012. Зокрема, у питанні будівництва готелів та аеропортів.

Під час бесіди обидві сторони відзначили, що стосунки двох столиць помітно активізувалися та зміцніли протягом останнього року. Зокрема, у квітні поточного року голова КМДА Олександр Попов з робочим візитом відвідав Відень. А мер австрійської столиці Міхаель Хойпль на початку липня завітав до Києва. Під час цього візиту було підписано меморандум про поглиблення співпраці між містами-побратимами.

Наступним кроком в укріпленні відносин стане проведення Днів Відня у Києві в листопаді 2012 року, та Днів Києва у Відні навесні наступного року.

КМДА

Comments