2/3 фінансових активів України зосереджено в Києві

опубліковано 22 лист. 2012 р., 05:20 Столичний діловий портал   [ оновлено 22 лист. 2012 р., 05:35 ]
2/3 загальної кількості усіх фінансових активів України зосереджені у Києві. Про це під час прес-конференції, присвяченої культурно-діловій місії Санкт-Петербургу у Києві сказав заступник начальника Головного управління економіки та інвестицій Роман Качур, передає кореспондент УНН.

Р.Качур зазначив, що Київ посідає перше місце у низці рейтингів, які проводить Кабінет Міністрів.

"Ми маємо стабільно перші місця по розвитку інфраструктури, галузі охорони здоров'я, информаціних та інноваційних проектів. Економіка Києва складає 5 частину від економіки всієї країни. Близько 50% усіх інвестицій припадають на столицю, 2/3 фінансових активів зосереджено саме тут", - сказав Р.Качур.

Він наголосив на тому, що місто володіє основним обсягом інфраструктурних об'єктів у сфері ЖКГ, нерухомості, транспорту, землі.

Нагадаємо, за січень–вересень 2012р. в економіку м.Києва іноземними інвесторами вкладено 1151,0 млн дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу).

"З початку інвестування в економіку міста надійшло прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) обсягом понад 25,5 млрд дол.  Найбільше інвестовано з країн Європейського Союзу – це понад 75% всіх інвестицій в економіку міста. Інвестиції з країн СНД складають понад 12%", - сказав заступник голови КМДА Р. Крамаренко.
Comments