23 адмінпослуги міського рівня тепер можна отримати у своєму районі

опубліковано 14 лют. 2013 р., 01:00 Столичний діловий портал
Результатом впровадження пілотного проекту стало надання 69 адміністративних послуг районного рівня та 119 послуг міського рівня. Розпочато впровадження електронних сервісів у щоденну роботу органів влади, які суттєво спрощують для громадян процес отримання адмінпослуг та скорочують витрати часу. Зокрема, тільки в Києві забезпечена можливість отримувати 23 адміністративні послуги міського рівня в районних центрах надання адміністративних послуг – відтепер можна не їхати через усе місто, можна звернутися до центру, який знаходяться поруч з місцем проживання або місцем роботи.

Така інформація була оприлюднена під час засідання Комітету з економічних реформ КМДА, де розглядався стан реформування сфери надання адміністративних послуг на виконання вимог закону України «Про адміністративні послуги» в м. Києві».

Нагадаємо, у 2012 році місто Київ було вибране для реалізації пілотного проекту з реформування системи надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам.

Під час реалізації пілотного проекту містом створено систему електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між суб’єктами надання адміністративних послуг, який забезпечує реєстрацію дозвільних справ, моніторинг звернень суб’єктів господарювання та формування технологічних карт руху дозвільних справ та надання адміністративних послуг. У районних Центрах впроваджена персоніфікована видача талонів електронної черги, що виключає можливість отримання однією особою великої кількості талонів для подальшого продажу.

Наразі Київ є майданчиком запровадження надсучасних підходів для спрощення взаємовідносин громадян із дозвільною системою. Зокрема, тільки в Києві, вперше в Україні в міському дозвільному центрі впроваджено багатоетапну процедуру погоджень державним адміністратором без участі заявника (дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, та по документам дозвільного характеру із земельних питань.

Крім того, на базі Деснянського Центру надання адміністративних послуг впроваджується пілотний проект щодо реєстрації місця проживання та видачі закордонних паспортів.

Comments