Київ завершує консультаційні роботи щодо створення української «Силіконової долини»

опубліковано 21 лист. 2012 р., 03:22 Столичний діловий портал   [ оновлено 21 лист. 2012 р., 03:22 ]
В ефірі телеканалу «Київ» голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов розповів про перспективи столиці як одного із центрів IT-технологій у Європі.

Так, голова КМДА зазначив, що зараз завершується консультаційний етап роботи щодо створення технопарку Bionic-Hill. За його словами була проведена дуже велика робота, українська сторона постійно консультувалася з інвесторами з різних країн, перш за все з США, які вкладають мільярди доларів у розвиток ІТ-технологій. Зокрема, 1-3 грудня у Вашингтоні та Чикаго вкотре розглядатимуть пропозиції Києва щодо партнерства.

«У нас дійсно є серйозний інтелектуальний потенціал, фахівці високого рівня. Наразі в Україні в ІТ-сфері працює близько 200 тисяч осіб і щороку вищі навчальні заклади випускають ще 15 тисяч. Проте поки що ринок праці не може задовольнити попиту, тож чимало талановитих людей вирушає за кордон, куди наших фахівців із задоволенням запрошують. Аби змінити ситуацію, київська влада робить ставку на реалізацію проекту Bionic-Hill, що дозволить втримати інтелектуальний потенціал в країні», – підкреслив Олександр Попов.

Він зазначив, що будівництво інноваційного парку Bionic-Hill, на кшталт Силіконової долини в США, створить умови для надання освіти найвищого рівня, розвитку сучасних технологій, та використання величезного інтелектуального потенціалу.

Насамкінець, Олександр Попов додав, що наша економіка не зможе розвиватися та бути конкурентною без інновацій, які на сьогодні так чи інакше пов’язані з ІТ-технологіями.
Comments