У Skype з'явиться новий вид повідомлень

опубліковано 6 груд. 2012 р., 01:34 Столичний діловий портал
Популярний інтернет-месенджер і сервіс IP-телефонії Skype має намір ввести опцію відеоповідомлень. Нова послуга буде схожа на MMS, тільки з відеозаписами, і буде орієнтована в основному на платних користувачів сервісу.

Варто зазначити, що щомісячна плата за Skype Premium на даний момент складає $8,99, за цю суму передплатники отримують ряд додаткових налаштувань. Крім того, ходять чутки, що вже в наступному оновленні популярної програми стане доступна і функція відеоповідомлень.

Таким чином, користувачі зможуть відправляти своїм друзям відео в необмеженій кількості, при цьому відео може зберігатися на серверах без ліміту терміну зберігання.

У свою чергу, ті, хто користується Skype безкоштовно, теж зможуть використовувати відеоповідомлення, проте їхній функціонал буде дещо обмежений. Так, буде урізано кількість повідомлень, що відправляються, однак отримувані повідомлення не будуть лімітовані. Час зберігання повідомлень, відправлених або отриманих, становитиме 90 днів.

Нагадаємо, що у Microsoft вже є подібна функція в Windows Live Messenger, однак тепер, швидше за все, компанія планує перенести технологію обміну відеоповідомленнями в Skype. Крім того, ходять чутки про можливе згортання власної програми-мессенджера від Microsoft.

Раніше повідомлялося, що IT-гігант Microsoft в рамках конференції Monaco Media Forum презентувала рекламну платформу, яка буде інтегрована в сервіс Skype в 2013 році, - Skype Ads for Windows 8.


Comments