Новий поштовий сервіс Microsoft залучив перший мільйон користувачів

опубліковано 1 серп. 2012 р., 04:07 Столичний діловий портал

Новий поштовий веб-сервіс Microsoft Outlook.com за перші 6 годин після запуску набрав більше мільйона передплатників.

Нагадаємо, Outlook.com запрацювала увечері 31 липня. Microsoft розглядає новий сервіс як "модернізацію" пошти Hotmail, яка існує з 1996 року і налічує 324 млн активних користувачів.

Інтерфейс Outlook.com виконаний в стилістиці Metro, як і інші продукти Microsoft - Windows 8, Windows Phone, Xbox Live. Користувачі можуть прив'язати до свого поштового акаунта профілі в соціальних мережах.

У пошту вбудовані засоби для перегляду документів і відеочат Skype. Outlook.com вміє сортувати листи за папками, виділяючи новинні розсилки і повідомлення із соціальних мереж.

Зараз Outlook.com діє в тестовому режимі. Тим, у кого немає акаунта Microsoft, необхідно пройти процедуру реєстрації. Видана при цьому поштова адрес буде розташована в домені @outlook.com.

Microsoft вже володіє іншим поштовим сервісом, Hotmail. Користувачі Hotmail можуть перенести (корпорація каже "модернізувати") свій акаунт на Outlook із збереженням адреси, листів і контактів. Новий поштовий сервіс дозволяє зареєструвати адреси в домені @outlook.com.

Hotmail був запущений в 1996 році і на сьогоднішній день є найпопулярнішим поштовим сервісом, відзначає агентство Reuters. Ним користується млн користувачів.

Нагадаємо, 17 липня Microsoft представила нове покоління додатків Office.


Comments