Інновації - як стиль бізнесу: УНІАН розпочинає співпрацю з PodariM

опубліковано 14 вер. 2012 р., 02:59 Столичний діловий портал
Агентство УНІАН почало співпрацювати з сервісом електронних сертифікатів podar.im. Для того, щоб уникнути проблеми “підтасовування” голосів під час акції, компанія вирішила проводити розіграш, використовуючи новини. "Переможець визначається на підставі першої свіжої новини агентства УНІАН. Ми підсумовуємо всі коди літер заголовка новини та беремо останні дві цифри. Дане число буде визначати номер переможця поточного розіграшу, який отримає сертифікат одного з наших партнерів номіналом 300 грн", - пояснюють в компанії. Це одна з багатьох інновацій стартапу, серед яких система взаємодії сайту з POS-терміналами партнерів і відображення штрих кодів на екрані смартфона для погашення сертифіката.

Подарункові карти - дуже великий ринок, який ще повністю не перебрався в онлайн. Компанія "Подарим" націлена на те, щоб це змінити. Більшість ритейлерів на запитання "Яка ваша стратегія просування в соціальних мережах і на мобільних пристроях?" відповідають "ніякої", у той час коли "Подарим" надає готове рішення для інтеграції оффлайн партнерів в соціальних медіа. Тому, незважаючи на те, що "Подарим" може бути легко використаний онлайн, основним напрямком розвитку компанія взяла оффлайн магазини та їх зв'язок з соціальними мережами. Скажімо, Ви хочете привітати друга, вам необхідно лише зайти на сайт podar.im, вибрати подарункову карту і послати її другові. Автоматично відбудеться її відображення на стіні одержувача і таким чином всі Ваші спільні друзі дізнаються про подарунок. Якщо хтось захоче приєднатися до подарунка, то він може просто натиснути на посилання в повідомленні і перейти на сайт podar.im, де зможе з легкістю збільшити вартість сертифіката. Коли одержувач захоче використати карту в магазині, він просто пред'явить свій код (автоматично згенерований на телефоні) в магазині партнера. При цьому код зчитується або за допомогою сканера штрих-кодів, або може бути введений вручну продавцем. Стартап запустився тиждень тому, а головною ідеєю сервісу є зміщення всього процесу купівлі та продажу подарункових сертифікатів в онлайн із застосування соціальних мереж. Соціальний рітейл - це нова сторінка в інтернет продажах і більшість оффлайн магазинів ще не знають, як це організувати. Сама ж ідея не є оригінальною, подібний сервіс Wrapp рік тому з'явився в Швеції, а 4 місяці тому вийшов на ринок США. "Ми прагнемо адаптувати сервіс до соціальних реалій ринку СНД, саме тому ми розробляємо нові схеми взаємодії з партнерами і нестандартні методи просування" - заявляє комерційний директор компанії Артем Андрикевич.

Поріг входу в бізнес досить високий за рахунок проблем з експансією. Щоб розширюватися, необхідно укладати нові контракти з реальними магазинами. Що означає наявність відділу продажів, який робить весь процес на порядок дорожчим. На ринку України компанія вже підключила до свого сервісу такі бренди як Yakaboo, Sigway, Buy.ua і Shopart

УНІАН
Comments